Zwroty i odstąpienie od umowy zawartej na odległość regulacja prawna Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru.

Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

brokergsm.pl wydłuża termin w którym klient może dokonać zwrotu zakupionego towaru do 30 dni kalendarzowych. Koszt wysyłki zwrotu od Klienta do brokergsm.pl pokrywa Klient dokonujący zwrotu.

Wymagania i obostrzenia Wymagany jest dowód zakupu lub jego kopia. Nie są przyjmowane przesyłki wysłane “za pobraniem” na koszt brokergsm.pl.

brokergsm.pl dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył klient opłacając zamówienie. W przypadku gdy taka forma zwrotu jest niemożliwa, środki zostaję przekazane na konto bankowe klienta wskazane w formularzu zwrotu przelewem tradycyjnym.

Procedura zwrotu: Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu dostępny tutaj: "klik" Zapakuj i zabezpiecz zwracany produkt, do przesyłki dołącz “wypełniony formularz zwrotu” oraz dowód zakupu.

Paczkę wyślij na adres: Brokergsm (Pro3W) al. Piłsudskiego 40 lokal 3 35-001 Rzeszów