Brokergsm.pl to jeden z kilku kanałów sprzedażowych grupy EGSM.

Zajmujemy się obrotem hurtowym oraz detalicznym akcesoriów GSM największych polskich oraz światowych marek.

Nieco historii

Od 2001 roku w branży. Były to czasy, gdzie Nokia 3310 była topowym modelem a ładowarki impulsowe były czymś innowacyjnym.
W 2002 roku własnymi rękami, na osławionym osCommerce została postawiona jedna z pierwszych hurtowni GSM online w Polsce. Ale to już historia.
  

Czasy obecne

Od 2013 roku prowadzimy dystrybucję akcesoriów GSM (hurtowo) na terenie Polski, od 2015 posiadamy hurtownię online. W 2016 roku uruchomiliśmy genialny w swojej prostocie panel do zakupów hurtowych (B2B) a od początku 2017 roku mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasz sklep detaliczny z cenami niemal hurtowymi. tanieakcesoria.pl
  

Dostępność towaru

Produktów mamy tysiące a codziennie coraz więcej. W sklepie online ponad 30 000 a stacjonarnie ponad 50 000. Nie wszystko jesteśmy w stanie wysłać od ręki (jeszcze, ale pracujemy nad tym). Czasami potrzebujemy dnia lub dwóch. Ale zawsze wysyłamy towar nowy, objęty gwarancją oraz 30 dniowym okresem uprawniającym do zwrotu. Niektóre produkty z naszej oferty będą droższe od konkurencji - nie zawsze można mieć najniższą cenę ale ponad 90% naszego towaru najlepszą cenę ma! Dajemy na to gwarancję!
  

Co nas wyróżnia?

Nie działamy tylko online, możesz do nas przyjechać, wypić kawę, przymierzyć pokrowiec i z zadowoleniem wrócić do domu :)
Posiadamy dużą wiedzę w tym, co robimy. Programiści, którzy na miejscu pracują nad funkcjonalnością sklepu oraz wyglądem naszego sklepu, grafik, sprzedawcy z wieloletnim (nawet 16 lat !) doświadczeniem. No i Paweł, kierownik naszego działu sprzedaży. Sprzedawał, serwisował i doradzał. Masz problem - Paweł Ci pomoże :) jak będzie miał czas, bo jest rozrywany przez naszych klientów.


Możemy Ci udostępnić cennik XML, XLS, CSV a nawet TXT jeżeli tylko chcesz. Nasz architekt sklepu da Ci to, co pozwoli Ci sprzedawać od jutra w sieci. Pomagamy naszym klientom, jeżeli u nas kupują. 

Obsługujemy również w sferze hurtowej komisy i punkty GSM.